Balinalar Hücuma Başladı: Bu 12 Altcoin Stoklanıyor!

Kripto para piyasası bir süredir konsolide oluyor. Bitcoin (BTC) zaman zaman 30 bin doları aşmasına rağmen bu seviyeyi net bir şekilde desteğe dönüştüremedi. Bu esnada, Chainlink (LINK) ve Fantom (FTM) gibi tipik balina kriptolarının yanında, balinalar YFI ve BAT gibi altcoin projelerine yöneliyor.

Son 24 saatte balinalar hangi altcoin projelerini stokladı

WhaleStats tarafından sağlanan verilere göre, Ethereum balinaları son 24 saatlik zaman diliminde USDC ve USDT işlemlerini arttırdı. DeFi altcoin YFI, bu süreçte balinaların ilgisini çeken altcoin projelerinden biriydi. İlginç bir şekilde, menkul kıymetlerin Blockchain’e geçmesini amaçlayan Polymath, yaklaşık 356 dolarlık satın alma işlemiyle onuncu sırada.

Son sıralarda GRT ve BAT tokenlerin yer aldığı en çok satın alınanlar listesi aşağıdaki kripto para birimlerinden oluşuyor.

  1. USD Coin (UDSC)
  2. Tether (USDT)
  3. Ethereum (ETH)
  4. Wrapped Bitcoin (WBTC)
  5. Yearn.finance (YFI)
  6. Chainlink (LINK)
  7. Fantom (FTM)
  8. Graph Token (GRT)
  9. Basic Attention Token (BAT)
  10. Polymath (POLY)

Bu arada, Ethereum balinaları arasında en çok satın alınan küçük hacimli altcoin projesi PAR Stablecoin (PAR) oldu.

Balinalar Bu 12 Altcoin Projesini Stokluyor

Ethereum balinaları 87 milyara yakın Shiba Inu (SHIB) satın aldı

Kriptokoin.com olarak aktardığımız WhaleStats verilerine göre, büyük bir ETH yatırımcısı tarafından büyük miktarda Shiba Inu (SHIB) eklendi. Bu balina yaklaşık 90 milyar token satın almasına rağmen, Shiba Inu’nun ilk 100 ETH yatırımcısındaki hisseleri düşüyor.

“BlueWhale0073” olarak bilinen bir balina 86.740.251.500 Shiba Inu (SHIB) satın aldı. Bu SHIB tutarı ona 1.015.728 dolara mal oldu. Bununla birlikte, bu balina SHIB’yi tamamen spekülatif bir varlık olarak kullanır, çünkü Shiba’nın satın aldıktan sonra edindiği token’leri her zaman satar. SHIB ve diğer küçük ölçekli token’ler şu anda bu yatırımcının portföyünün sadece %0,2’sini oluşturuyor.

Balinalar SHIB’yi 0,00001136 dolarlık bir düşüşle satın aldı ve kısa bir yükselişle 0,0000119 dolara sattı. Bu küçük dalgalanmalar, balinalara büyük SHIB hacimlerinde iyi bir kâr sağlayabilir. Yazım sırasında, “BlueWhale0073”ın cüzdanı USDT ( %62,74), USDC (%19,9) ve LINK (%14,09) içeriyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*