Bir ay evvel kaza geçirmişti… Belçim Alım hasta yatağında yaşadıklarını anlattı

Bir ay evvel Kapadokya’dan İstanbul’a dönerken kaza geçiren ve beli çıkan oyuncu Belçim Alım, toplumsal medya hesabından korseli fotoğraflarını paylaşarak 1 aylık süreçte yaşadıklarından bahsetti.

Oyuncu Belçim Alım, 17 Nisan’da Kapadokya tatilinden İstanbul’a dönerken trafik kazası geçirdi.

Beli çıkan ve bir müddettir konutunda istirahatte olan Alım, toplumsal medya hesabından yaşadığı süreci anlattı.

“HAYATI UZAKTAN İZLİYORUM”

Instagram’dan korseli fotoğraflarını paylaşan Alım, şunları yazdı:

* Yeniden değişme vakti, tartıların tümüne, yararsız her türlü olma haline bir yürek veda etme, dengeyi bulma, tekrar doğma zamanı!

* Dolunayın aydınlattığı geçen Paskalya gecesi 17 Nisan’da Kapadokya’da bir mağaradan tahminen de en eski olma halime vakitte göz kırpmış dönüyordum İstanbul’a, kaza geçirdim! Daha evvel yaşadığım yerden çıktı üstelik!

* Uzaktan izliyorum bir müddettir hayatı, çılgın akışı! Bahta çok gereksinimimiz var orası kesin.

“ALDIĞINIZ NEFES HOŞLUKLAR GETİRSİN”

* Paskalya yine doğumu, Şeker Bayramı birliği, 23 Nisan çocuklarımızı, Hıdırellez dileklerimizi, 16 Mayıs ay tutulması büyük değişimi hatırlatarak, güçlendirerek bizi hazırladı güya yeni bahara, yaza.

* Hayatı meskene sığdırmayı tartışırken; bir müddettir yatağa sığdırmak zorunda kalınca, bileti kendime, ağır, bitmeyen bir seyir halindeyim.

* Daima değişen ruh hallerim, kucağımda yanıtlarını bulmam gereken sorular, anlaşılmayı bekleyen işaretler, sevgileriyle, özveriyle ömrün en içtenlikli müziğini şevketle fısıldayan şahane kız kardeşlerim, dostlarım, biricik ailem, sevgilim, canımın ta en içi oğlum ve en karanlıklarda kaybolduğumda kendini mucizeleriyle gösteren cihanın ilahi aritmetiği. Yalnız değiliz!

* Şaşkın, hayran, minnettar sevgilerimi gönderiyorum! Aldığınız nefes hoşluklar getirsin!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*