Editörün seçkisinde bu hafta yer alan beş kitap

Yeni kitaplar, taze okumalar, yeni heyecanlar… Her ay orijinal kitaplar yayınlanmaya devam ederken, bazen günlük koşuşturmacanın içinde ıskaladığımız kitaplar da olabiliyor.

Bunun için İtihaki Yayınları tarafından raflardaki yerini alan beş kitabı editör siz okurlar için derledi.

İyi okumalar dileriz..

Koyunlar Üst Bakar

Bilimkurgu yazınının esas kâhinlerinden biri olan John Brunner, birebir vakitte cinsin en deneysel ve yenilikçi yapıtlarına imza atmış bir muharrir. Koyunlar Üst Bakar ise müellifin en dehşet verici kehanetlerinden biri.

Scott Pilgrim 2: Scott Pilgrim Dünyaya Karşı


Indie-rock şeklini, görüntü oyunları formülünü ve sevgiye duyulan hasreti bir potada eritiyor… Eğlenceli ve eşsiz bir cevher.

Annem, Kovboylar
ve Sarhoş Atlar


Polat Özlüoğlu, Annem, Kovboylar ve Sarhoş Atlar kitabıyla yine merhaba diyor okura. Sesini ailenin tam ortasından yükseltiyor. Kendine has üslubu ve sarsıcı hikayeleriyle içine düştüğümüz cendereyi yaşanır kılıyor.

Gölgesiz Kadınlar


Gölgesiz Kadınlar, bir birinci roman. İlker Koçaş, polisiye bir olayın çözümlendiği romanında yolları bir müddetliğine birleşen iki bayanın öyküsünü anlatıyor. Segah’ın, Rozlin’in, polislerin ve gazetecilerin gözünden aktarılan olaylar silsilesinin sonunda bir sır perdesi aralanıyor.

Adı Olmayan İkinci Öykü


Adı Olmayan İkinci Öykü; tek bir hikayenin farklı yataklardaki akışı, kendi ekseninden fırlayarak çıkmak isteyen bir hikaye toplamı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*