İbrahim Tatlıses’ten oğluna ağır suçlama: Bana o denli bir ihanette bulundu ki…

Türkücü İbrahim Tatlıses babalar gününde oğlunu ihanetle suçladı. Bir müddettir oğlu Ahmet Tatlıses ile ortası açık olan İbrahim Tatlıses toplumsal medya hesabından ‘Baba candır babanın değerini bilmeyenler ahmak oğlu ahmaktır’ bildirisini paylaştı.

ESKİ EŞİNDEN ‘HANGİ BABALAR GÜNÜ’ CEVABI

Şarkıcının şahsî toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşıma, Tatlıses’in eski eşi Adalet Sara’dan “’Bugün Babalar Günü’ymüş… Hangi babaların günü kutlu olsun; Anneden öksüzüne anne olmuş, çıkarına uçkuruna el uğruna evladını feda etmeyenlerin! Kız-oğlan, üvey-öz ayrımı yapma-dan sevgisini kuruşunu hisse edenlerin… Bugün Babalar Günü’ymüş… Hangi Babaların günü kutlu olsun? Hayat yükü omuzunda olan… Babadan yetim kalmışların, baba üzere baba olanların ve… Baba üzere annelerin günü kutlu olsun” yanıtı geldi.

TELEVİZYONA BAĞLANIP KARŞILIK VERDİ

Tatlıses ve eski eşi ortasında bildiriler sonrası başlayan tartışma magazine bahis olunca, ünlü türkücü, ‘Beyaz Magazin’ programına telefonla bağlanarak reaksiyonlara yanıt verdi. İbrahim Tatlıses’in açıklamalarından satırbaşları:

‘OĞLUM 7 TANE DÜKKAN BATIRDI NEYİN HELALLİĞİ’

“Oğluna yedi dükkân verdim, hepsini batırmış neyin helalliği. Benim hiçbir evladım mağdur olmamıştır, hiçbir evladımı mağdur etmedim. Ben hiçbir bayanı mağdur etmem Perihan Savaş da olmak üzere. Ben Adalet hanımdan 45 yıldır başkayım bir tek dini nikahımız düşmemiştir. O oğlum dediğim var ya Ahmet… En büyük ihaneti yapan o 7 tane dükkân verdim.
En hoş dükkanları batırdı, istediği her yeri verdim. Benden ne istedilerse verdim daha ne yapayım. Varımı yoğumu veriyorum, yeniden kurtulamıyorum.

‘CANIMA YETTİ MERHAMET EDİN BANA BİRAZ’

70 yaşında adam sahneye çıkıyorum. Ne vakit çıktım, para kazanmaya başladım tekrar başladılar… Canıma yetti artık. Sağlığımla mı uğraşayım onlarla mı, uğraşayım ne yapayım artık. Merhamet edin bana biraz… Hiçbir çocuğumu ihmal etmem. Bir tek en büyüğü hariç… Bir beşere yedi dükkân verirsin yedisi de batar mı? Onun ismini bile duymak istemiyorum. Bodrum’dan çıktım geliyorum bana çok ağır laflar etti. Onları artık söylemeyeceğim.

‘İHANET UĞRADIM, İHANETİ NİÇİN BAŞKA ÇOCUKLARIM YAPMIYOR’

Hastaneye gitti, şayet bir damla gözyaşı döktüysem… İhanet uğradım ihanete. Ben vuruldum, direkt şirkete gidip kasayı boşalttı. Niçin öteki çocuklarım yapmıyor da o yapıyor? Neden benim ellerim kasılıyor, ‘hep içime atıyorum’ diye.

‘EVLENECEĞİM BÜTÜN MALIMI DA ONUN ÜSTÜNE YAPACAĞIM’

Bodrum’daki konutuma domuz yağı sürmüşler… Yoksa ben burada çekirdek ailemi kurmuştum evleniyordum. Şu an o kişi ile başkayım. Dünya bir tarafa o bir tarafa… Şu an aramız açık lakin ben evleneceğim bütün mallarımı da o kişinin üzerine yapacağım.

‘ÇOCUKLARIM PARA GİTMESİN DİYE EVLENMEMİ İSTEMİYORLAR’

Ona her şey feda olsun, o benim sol yanım. Kimse yanımda yokken o benim yanımdaydı. Bu kişi Gülçin Karakaya’dır. Aramızdaki yaş farkı hiç değerli değil, çocuklarım evlenmemi istemiyor ‘para gitmesin’ diye. Ben vakti gelince paramı ne yapacağımı biliyorum. hepsini Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacağım. Lütfen beni bayan düşmanı göstermeyin.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*