Jorge Jesus hakkında keyifleri kaçıran haber

Portekiz basını, Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Jorge Jesus’un Brezilya’ya dönmek istediğini, hatta Atletico Mineiro ile görüştüğünü öne sürdü.

Fenerbahçe’nin üzerindeki meyyit toprağını atan, camiayı şampiyonluk rotasına sokan Jorge Jesus’la ilgili, ülkesi Portekiz’de çıkan bir haber keyifleri kaçırdı. Record gazetesi, deneyimli teknik adamın Brezilya’ya dönmek istediğini öne sürdü. Gazete, Jesus’un Fenerbahçe’yle görüştüğünü doğrulayan birinci kaynaklardan biriydi.

Haberde, sarı-lacivertlilerde keyifli olmayan Jorge Jesus’un yine Brezilya’da çalışmak istediği ve Brezilya’ya giderek Atletico Mineiro ile görüşmelerde bulunduğu söz edildi.

ŞAMPİYONLUĞA ODAKLANDI

Buna rağmen Fenerbahçe cephesi Jorge Jesus’un mutsuz olduğu savına karşı çıkıyor. SÖZCÜ’nün edindiği bilgilere nazaran lige verilen ortada Brezilya’ya ailesiyle vakit geçirmek için giden ve İstanbul’a döndüğü belirtilen deneyimli çalıştırıcının, yalnızca şampiyonluğa odaklandığı tabir ediliyor. Portekizli çalıştırıcının, Ali Koç ile de bağının çok güzel olduğu vurgulanıyor. Ayrıyeten, Fenerbahçe’nin Jesus’u bırakmayı düşünmediği ve yeni kontrat imzalamak için görüşüleceği kaydediliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*