Türk Telekom avantaj sunmaya devam ediyor

Şirketten yapılan açıklamaya nazaran, platform, tatilden hazır giysiye, eğitimden cümbüşe ve mobilya eserlerine kadar birçok kategoride çeşitli markalardan indirim imkanı sağlıyor.

“Bi Dünya Fırsat” ile Türk Telekom ferdî taşınabilir, konutta internet, konut telefonu ve Tivibu müşterileri, FLO web sitesi ve taşınabilir uygulaması üzerinden 250 TL ve üzeri alışverişlerde yüzde 15 indirim kazanıyor.

Türk Telekom müşterilerine MNG Kargo’dan yapacakları yurt içi gönderimleri için yüzde 30 indirim sağlanıyor.

Ayrıca Türk Telekom ferdî taşınabilir, konutta internet yahut konut telefonu müşterileri www.arzum.com.tr’de seçili eserlerde yüzde 40 indirim imkanından faydalanabiliyor.

Platform ile çok sayıda ayrıcalıklardan yararlanan Türk Telekom müşterileri, Vivense mağazalarında ve www.vivense.com sitesinden yapacakları alışverişlerde de tüm indirimlere ek yüzde 8 indirim fırsatından yararlanabiliyor.

Çiçeksepeti’nden alışveriş yapan Türk Telekom müşterileri, rozetli eserlerde yüzde 15 indirim kazanıyor.

“Bi Dünya Fırsat” kullanan Türk Telekom müşterileri, Setur.com.tr’de seçili yaz otellerinde mevcut indirimlere ek yüzde 5 indirim, yurt içi kent otellerinde yüzde 6 indirim, yurt dışı paket çeşit eserlerinde yüzde 5 indirim, yurt dışı kişisel otellerde yüzde 6 indirime sahip olabiliyor.

EĞİTİMDE DE İNDİRİMLER SUNUYOR 

Verilen bilgiye nazaran, eğitimde de indirim fırsatının yer aldığı “Bi Dünya Fırsat” kapsamında Türk Telekom müşterileri, Ankara Üniversitesi Tömer’de İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca, Çince, Bulgarca, Rusça, Japonca, Yunanca, YDS-YÖKDİL Hazırlık, İş İngilizcesi, Tesirli İrtibat ve Çocuk sınıflarında yüzde 40 indirim, Türkçe kurslarında ise yüzde 25 indirim fırsatından yararlanabiliyor.

Kampanya dahilinde CampusOnline.com sitesindeki tüm eğitimlerde yüzde 40 indirim avantajı bulunuyor.

Yakın vakitte Türk Telekom meskende internet müşterileri de Türk Telekom Taşınabilir Uygulaması üzerinden fırsatlardan yararlanmaya başladı.

Türk Telekom’un taşınabilir ve konutta internet müşterileri, Türk Telekom ​Online Süreçler Uygulaması içindeki “Bana Özel” menüsünden “Şifre Al” butonuna tıklayarak kampanyalardan faydalanabiliyor. Ayrıntılara web sitesinden ulaşılabiliyor.

KAYNAK: AA

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*